czwartek, 15 maja 2014

Lastly sent letter to my pen pal

Ponad 3 tygodnie temu wysłałam list do mojej penpal z Litwy. Mam nadzieję że już doszedł, bo ostatnio zgineło kilka moich pocztówek wyslanych przez postcrossing i paczka którą wysłałam już bardzo dawno do mojej penpal z USA. Niestety, wysłałam ten list z opóźnieniem, ale satram się odpisywac tak szybko jak tylko mogę. Z powodu studiów i dużej ilości nauki nie jestem w stanie tak szybko odpisywać jak w wakacje, a poczta polska też niestety podniosła ceny.  Pomimo tego, to uwielbiam wysyłać i otrzymywać listy.
Macie też penpals?Above 3 weeks ago I sent this letter to my penpal from Lithuania. And i Hope she already received it, beacuse lastly some of my postcards sent due to postcrossing are lost as well as package sent to my other penpal. :( However, I have to admit that I sent with really long delay. :( But I do my best to reply as fast as I can. Unfortunately because of school I don't have so much free time and polish post office raised prises.
Anyway, I love sending and receiving letters. It's wonderful to write traditional letters! :)

Do you have any penpals?

2 komentarze:

  1. Ja dopiero zaczęłam pisać listy i muszę przyznać, że jest w tym coś niezwykłego. Do tej pory interesowały mnie tylko pocztówki, ale to jednak tylko jednostronne wiadomości. Fajnie, że wrzuciłaś zdjęcie zawartości koperty, zawsze to jakaś inspiracja dla innych :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. zgadzam się, fajnie jest dostać tradycyjny list, zawsze jest ta ciekawość :) ja też na początku wysyłałam tylko pocztówki, ale potem zaczęłam pisać listy , na pewno fajna przygoda! :)

      Usuń